OTSE HELSINGIST: All-inc. puhkus Bulgaarias - 4* Festa Pomorie - Top 10 Reisipakkumised

Options
Step10638
Instr0
Options10638-115848
Step10638
Instr1
Options10638-115848
Step10638
Instr1
Options10638-115848
Step10638
Instr1
Options10638-115848
Step10638
Instr1
 • 1

  Paketid
 • 2

  Pakettreisi kava
  Samm 2/4:
  Palun vaadake oma pakett üle ja kinnitage
  Kui olete paketi kinnitanud, pakutakse Teile valikuid
 • 3

  Paketivalikud
 • 4

  Maksmine

OTSE HELSINGIST: All-inc. puhkus Bulgaarias - 4* Festa Pomorie

Pomorie, Bulgaria

Alates  € 286 / inimese kohta 7 ööd
Lõpeb 3 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

" Päikseline rannapuhkus Bulgaarias Pomorie kuurortpiirkonnas! Pakkumine sisaldab lendusid, 4* all-inclusive majutust Festa Pomorie hotellis, transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi. "

Siit leiate kõik soodsad reisipakkumised Bulgaariasse # Bulgaaria reisid soodsalt

Bulgaaria Musta mere rannikul asuv Pomorie piirkond on tuntud spaa- ja mudaravi pakkuvate hotellide poolest. Piirkond ongi keskendunud kvaliteetsete spa- ja mudaravi teenuste pakkumistele. Pomorie laht on lisaks teada-tuntud purjekatel reisijate kohtumispaik. Päike, meri ja spaahotellidele lisaks võib nautida vähetuntuid kuid tõesti häid kohalikke veine.

Pomorie linn on täis ajalugu. Linn on asutatud soolajärve lähedale ligi 400eKr. Piirkonnale on oma jälje jätnud nii vanad kreeklased kui roomlased.

Pakkumise hotell 4* Festa Pomorie Resort asub Pomorie lahe lõunakaldal. Suurepärase asukohaga liivarannal asub hotell pakub häid võimalusi ajaveetmiseks, näiteks hotellil on oma bassein, jõusaal, saunakeskus- koos auru- ja leilisaunaga, aroomiteraapia, spaakeskus ja erilised viinamarja spaahooldusi. Festa Pomorie Resort üldkasutatavates ruumides on tasuta Wi-Fi.

Pakkumise hotelli 4* Festa Pomorie Resort enamikus tubades ja sviitides on terass, kus võite nautida linna- või merevaateid.
Hotelli restoran pakub kohalikku ja rahvusvahelist kööki. Restoranist leiate lisaks rannaterassi, kus võite nautida hõrgutisi lummava merevaatega. Aula- ja rannabaarist saate erinevaid alkohoolseid- ja alkoholivabu jooke.

Pakkumine sisaldab:
Edasi- tagasi otselendusid Helsingist
Transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagas lendudel
Majutust 4* Festa Pomorie hotellis valitud toas
All- Inclusive paketti*

* All- Inclusive pakett sisaldab hommiku-, lõuna-ja õhtusööke koos jookidega (vaadiõlu, majavein, karastusjoogid, vesi ja kuumad joogid. Võite valida kohaliku bulgaaria köögi-, vahemere-, itaalia- või aasia köögi buffet.
Hommikusöök (7:30-10:00)
Lõunasöök (12:30-14:30)
Õhtusöök (18:30-21:00)
Lisaks saate Snackbaarist jooke ja kergeid suupisteid söögikordade vahel. Mängualalt saate baarist jooke hommikul kella 10.00- õhtul kella 23.00. all-inclusive menüüs sisalduvat.

Toatüübid:
Standard Double.
Kaheinimese tuba kus lisaks merevaate võimalusele lisaks üks lisavoodi.
NB!Valikus ilma merevaateta tuppa ei ole võimalik osta lisavoodiga pakkumist!
Hotellitoa tüüp on hästi varustatud: vannituba dushi ja tasuta hügieenitoodetega, linna- või merevaatega tuba, tasuta Wi-Fi avalikes ruumides, lisamaksuga hotellitubades.

Suite:
Kaheinimese toad, kus on võimalus kahele lisavoodile. Tubadesse saab majutada 2 täiskasvanut ja kaks last või siis 3 täiskasvanut ja 1 laps. Tubades on konditsioneer ja minibaar, lisaks vannituba dushi ja tasuta hügieenitoodetega, linna- või merevaatega tuba, tasuta Wi-Fi avalikes ruumides, lisamaksuga hotellitubades.

Pomorie piirkond:

Pomorie on tuntud kuurortpiirkond Bulgaarias. Kuurortlinn Pomorie asub 20 km kaugusel Burgasest, 10 km kaugusel Päikeserannikust, kitsal kaljusel poolsaarel, mis süüvib mitme kilomeetri pikkuselt merre. Ühel pool linna on kaljune rannik, teisel pool asuvad liivarannad lauge sissepääsuga merre. Linna ühes osas on Pomorie – kuulus Bulgaaria mere ja balneoloogiline keskus. Juba ammustest aegadest on linn tuntud ravimuda, mineraalvee, rauasisaldusega liiva ning veini poolest. Pomories tegutseb arvukalt erineva kategooria hotelle ja sanatooriume, kus ravitakse naha-, hingamis-, närvi- ja tugi- ja liikumiselundkonna haigusi ja traumasid.

See sisaldab järgmist
 • Lend
 • Majutus
 • Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
 • All-Inclusive pakett
 • Käsipagas lendudel

Sobib ideaalselt:
Majutus
Edasi-tagasi lennud Burgasesse valitud väljumislinnast

Edasi-tagasi lennud Burgasesse valitud väljumislinnast

Lendude eritingimused:

Lennuajad selguvad broneerimiprotsessi ajal vasakul olevast kokkuvõtva lahtri seest. 

Hind ei sisalda äraantavat pagasit.


Majutus Festa Pomorie

Majutuse üldtingimused:
Hind: 1 reisija
Check-in: 14:00, Check-out: 12:00
Max reisijaid per hotellituba: 3 täiskasvanut või 2 täiskasvanut ja 1 laps ( 0-11,99v)
Suuremad pered ja rühmad, kes soovivad majutust samadesse hotellitubadesse peavad ühendust võtma klienditeenindusega.
Puudega- ja erivajadustega reisijad: võtke ühendust klienditeenindusega
Lemmikloomad:võtke ühendust klienditeenindusega
Broneeringu tühistamine ja muutmine: Tasuta tühistamine ei ole võimalik.
Lisainfo: lugege üldistest reisitingimustest
Lisamaksud ja lastesoodustused*:
Hotellituba ühele- kontrolli hinda broneerimiskalendrist muutes majutatavate koguse 1-ks
3 täiskasvanut hotellitoas - kontrolli hinda broneerimiskalendrist muutes majutatavate täiskasvanute koguse 3-ks
Lapsed- lastehind on võimalik kui hotellitoas majutub lisaks 2 täiskasvanut. Kui hotellitoas majutub vaid üks täiskasvanud siis järelvalvatav laps maksab täiskasvanud hinna( defineerime kui reisijate määr on kaks täiskasvanut).
Sülelapsed (0-1aastased): Kontrolli hindu ja saadavust broneerimiskalendrist lisades reisijate kogusele 1 sülelaps.
*Lisamaksud ja võimalikud lastesoodustused selguvad broneerimisetapi järgmisel lehel (määrä kõigepealt soovitud reisijate kogus, laste vanus ja siis klikka väljumispäeva broneerimiskalendrist.
Seejärel klikka “Broneeri”

NB! Pakkumine ei sisalda võimalikke turismimakse, mis tasutakse hotellis kohapeal.


Hinnas sisalduvad lisateenused

Siin on valik lisateenuseid, mis on Teie reisi hinna sees.

Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
All-Inclusive pakett
All- Inclusive pakett sisaldab hommiku-, lõuna-ja õhtusööke koos jookidega (vaadiõlu, majavein, karastusjoogid, vesi ja kuumad joogid. Võite valida kohaliku bulgaaria köögi-, vahemere-, itaalia- või aasia köögi buffet. Hommikusöök (7:30-10:00) Lõunasöök (12:30-14:30) Õhtusöök (18:30-21:00) Lisaks saate Snackbaarist jooke ja kergeid suupisteid söögikordade vahel. Mängualalt saate baarist jooke hommikul kella 10.00- õhtul kella 23.00. all-inclusive menüüs sisalduvat.
Käsipagas lendudel
Käsipagas lendudel max. 10kg

Valikulised lisateenused

Allpool esitatud lisateenused ei kuulu Teie reisi hinna sisse ja neid saab valida järgmisel sammul.

Äraantav pagas lendudel
Lisamaksust äraantav pagas lendudel max.20kg
Hinnat alk€ 45
Dziibiga safari: Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 5 tundi
Väljumine hotellist kell 10:00. Sõidetakse kokku umbes 80km mägedes, külades, maastikul ja teedel. Vintpüssist laskmine, GBS- aardejaht ja õhtusöök kohalikus restoranis, kus saate nautida kohalikke hõrgutisi ja jooke. Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega umbes 5 tundi - täiskasvanud hind 42€ / lapse hind 29€
Hinnat alk€ 42inimese kohta
Off Road seiklus: Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 7 tundi
Väljumine hotellist umbes kell 9:00. Ratsutades võita nautida imelist maastikku. Soovi korral saate lasta õhupüssiga või vibuga, lisaks on muid erinevaid võimalusi retkel. Lõunasöök Emona restoranis sisaldub hinda. Retkel saate nautida rannamõnusid lisaks unikaalsel rannal. Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 7 tundi - täiskasvanud 52€ / lapsed 47€
Hinnat alk€ 52inimese kohta
Shopping: Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 7 tundi
Shoppama minnakse hotellist umbes kell 10:00 ja kohu ekskursioon kestab umbes 7 tundi. Ekskursioonil viiakse Teid erinevatesse ostukeskustesse, ning tagasi tulles peatutakse veel Burgase keskuses, et teha viimase hetke ostud. Hind reisija kohta 22€
Hinnat alk€ 22inimese kohta
ATM safari täiskasvanutele: Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 2 tundi
ATM safari täiskasvanutele imelisel mägimaastikul koos giidiga. Läbitakse umbes 25km. 1 reisija / ATM, kestvus umbes 2 tundi, väljumisega hotellist kell 10:00 Hind 42€ / reisija kohta
Hinnat alk€ 42inimese kohta
Buggy tour täiskasvanutele: Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 1,5-2 tundi
Buggy tour täiskasvanutele väljumisega hotellist kell 10:00. Hotellist transfeer väljumise kohta ja pärast tagasi. Lõhike tutvustus maastikust ja trassist. 25km pikkune rada läbitakse maalilisel mägimaastikul kogenud reisijuhi saatel. Ekskursioonipäevad esmaspäev, kolmapäev ja laupäev kestvusega 1,5-2 tundi, hind 67€ / reisija
Hinnat alk€ 67inimese kohta
Broneeri kohe
Edasi-tagasi lennud Burgasesse valitud väljumislinnast

Palun valige alltoodud nimekirjast soovitud lennujaam või lähtekoht

Majutus Festa Pomorie

Allpool on esitatud valik sel reisil saadaolevaid majutuspakkumisi. Palun valige jätkamiseks majutuskoht ja kalendrist kuupäev.

7 Ööd
Festa Pomorie, Pomorie
4*

Services and facilities include: Reception with safe (with extra charge), restaurant, bar, outdoor pool, playground, elevator, supermarket, Wi-Fi Internet access available in public areas, internet corner (extra charge), gym and Spa (extra charge). Private..

14 Ööd
Festa Pomorie, Pomorie
4*

Services and facilities include: Reception with safe (with extra charge), restaurant, bar, outdoor pool, playground, elevator, supermarket, Wi-Fi Internet access available in public areas, internet corner (extra charge), gym and Spa (extra charge). Private..

10 Ööd
Festa Pomorie, Pomorie
4*

Services and facilities include: Reception with safe (with extra charge), restaurant, bar, outdoor pool, playground, elevator, supermarket, Wi-Fi Internet access available in public areas, internet corner (extra charge), gym and Spa (extra charge). Private..

8 Ööd
Festa Pomorie, Pomorie
4*

Services and facilities include: Reception with safe (with extra charge), restaurant, bar, outdoor pool, playground, elevator, supermarket, Wi-Fi Internet access available in public areas, internet corner (extra charge), gym and Spa (extra charge). Private..

15 Ööd
Festa Pomorie, Pomorie
4*

Services and facilities include: Reception with safe (with extra charge), restaurant, bar, outdoor pool, playground, elevator, supermarket, Wi-Fi Internet access available in public areas, internet corner (extra charge), gym and Spa (extra charge). Private..

Valige reisi kuupäevad
Kontrollime saadavust
E
T
K
N
R
L
P
Saadaolevad kuupäevad
Valitud kuupäev
Madalaimad hinnad
Pole saadaval
Kontrolli hinda- piiratud saadavus

Kalendri hinnad on suunavad. Lõplik hind selgub klikkides soovitud kalendripäeva kalendris. (Muuda)
Toad
Täiskasvanud
12+aastat
Lapsed
2-11aastat
Imikud
0-23Kuud

1. lapse vanus
2. lapse vanus
3. lapse vanus
4. lapse vanus
5. lapse vanus
6. lapse vanus

Tuba 2
Täiskasvanud
12+aastat
Lapsed
2-11aastat
Imikud
0-23Kuud

1. lapse vanus
2. lapse vanus
3. lapse vanus
4. lapse vanus
5. lapse vanus
6. lapse vanus

Tuba 3
Täiskasvanud
12+aastat
Lapsed
2-11aastat
Imikud
0-23Kuud

1. lapse vanus
2. lapse vanus
3. lapse vanus
4. lapse vanus
5. lapse vanus
6. lapse vanus


Päringuvorm
Teie broneeringut koostatakse

OTSE HELSINGIST: All-inc. puhkus Bulgaarias - 4* Festa Pomorie

Pomorie, Bulgaria

Alates  € 286
/ inimese kohta 7 ööd
Lõpeb 3 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Muu lend

Tutvu lisaks järgmiste pakkumistega

Üllata lähedasi kinkekaardiga!

Helsinki, Finland

Entry tickets

Lõpeb 8 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 25 / inimese kohta

Stiilne Praha kesklinna hotell - 4* Hotel Nabucco

Prague, Czech Republic

Accommodation / HotelFlights included

Lõpeb 240 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 108 / inimese kohta

OTSE TALLINNAST: 4* DoubleTree By Hilton Milan

Milan, Italy

Accommodation / HotelFlights included

Lõpeb 9 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 158 / inimese kohta

Suurlinn Berliin - 4* Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

Berlin, Germany

Accommodation / HotelFlights included

Lõpeb 4 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 161 / inimese kohta

OTSE TALLINNAST: Naudi puhkust Costa Braval - 3* Moremar koos täispansion paketiga

Lloret de Mar, Spain

All-IncAccommodation / HotelFlights includedTransfer included

Lõpeb 4 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 248 / inimese kohta

Rannapuhkus Costa Braval - 4* Santa Rosa koos täispansion paketiga

Lloret de Mar, Spain

Accommodation / HotelFlights includedTransfer included

Lõpeb 26 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 254 / inimese kohta

OTSE RIIAST: FC Barcelona jalgpallipakett koos õhtusöögiga Hard Rock Cafes (lendudega)

Barcelona, Spain

Lõpeb 11 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 290 / inimese kohta

All-Inc. Costa Brava- 3* Santa Susanna Resort

Santa Susanna, Spain

All-IncAccommodation / HotelFlights includedTransfer included

Lõpeb 17 päeva 2 tunni 18 minuti pärast

Alates € 326 / inimese kohta

All-inclusive puhkus Rhodosel - 4* Anavadia

Rhodes, Greece

All-IncAccommodation / HotelFlights includedTransfer includedFree parking

Lõpeb 19 päeva 2 tunni 18 minuti pärast

Alates € 499 / inimese kohta

Nizza kesklinna butiikhotell - 4* Nice Excelsior Centre Gare

Nice, France

Accommodation / HotelFlights included

Lõpeb 15 päeva 2 tunni 17 minuti pärast

Alates € 699 / inimese kohta