Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Erisoovid, allergiad, puudulik liikuvus, lemmikloomad jne.Tagasi kategooriate juurde

Liikumispuudega reisijad, giidkoerad jne.

Olete alati teretulnud reisima - kas te olete nägemispuudega ,kuulmispuudega või ratastooli kasutaja! Kuna oleme vahendaja paljude teenusepakkujate (hotellid, transporditeenused, lennuettevõtjad) jaoks,  siis mida täpsem teame meil on teie erivajadustest, seda hoolikamalt ​​saame hotelli juhendada, suutes nii teie vajadusi rahuldada või võtta arvesse teie vajadusi, näiteks õige transpordiliigi valimine.
 
Siin on mõned asjad, mida me sooviksime teada ja mida palume kirjeldada võimalikult täpselt enne reisi broneerimist:
 
- Kui kasutate ratastooli, kas saate ise bussi (järsud trepid) või lennukisse või vajad abi?
  Kõigis sihtkohtades ei ole ratastoolis reisijate transportimise sõidukid üldse iseenesestmõistetavad, seega peame võimalusel kasutama eraviisilist taksot või vajaduse korral lisatasu eest täiendavat taksot.
- Kas teil on oma ratastool kaasas või vajate abi ainult lennujaamas?
  Lennuettevõtjad ja lennujaamad pakuvad erinevaid (tasuta) teenuseid, kuid peate suutma vajadusi hoolikalt kirjeldada, et nad saaksid kõik õigeaegselt ette valmistada.
- Kas teile piisab vanni asemel dušširuum või vajate erilist või ametlikku „ligipääsetavat tuba”?
  Kas teil on toa seadmetele muid erinõudeid? Või piisab sellest, et teil piisavalt ruumi ratastooliga ligipääsuks tuppa  (ja siis saate oma toas liikuda)?
  Ligipääsetavaid tube on väga piiratud ja meie klienditeeninduse poolt tuleb need eelnevalt kinnitada. Kõikidel hotellidel ei ole ligipääsetavaid tube. Mõnel hotellil ei pruugi isegi teatud tubades olla dušiga tube,    mistõttu on vajaduste täpne kirjeldus väga oluline.
- Samuti on oluline, et sihtkoht ja hotelli keskkond oleksid ratastooliga ligipääsetavad, nii et kui teil on selles suhtes konkreetseid soove, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega, et saaksime leida teile      parima hotelli ja keskkonna.
- Kui reisite koos koeraga, kontrollige enne reisimist meie klienditeeninduse kaudu, kas see sobib hotellile. Kuigi EL-i seadus kohustab hotelle majutama koolitatud giidkoeri igasse tuppa (ilma piiranguteta), ja      mitte klassifitseerima giidikoera lemmikloomaks, väldime nii võimalikke probleeme hotelli saabumisel. Tahame olla veendunud, et hotell tervitab kindlasti giidkoeri ja on teadlik giidkoerte seadusandlusest ja        juhendamisest.
 
Me suudame vastata kõikidele konkreetsetele vajadustele, kui neid meile eelnevalt teavitatakse. Kui erivajadus on absoluutne, tuleb meie klienditeenindusega enne broneeringu tegemist kinnitada saadavust ja lisatasusid (vajadusel erivedu).

Allergiavabad toad / erisoovid söökidele

Hotellid teevad kõik, et rahuldada klientide soove, kuid mõnikord sellest ei piisa või nende oskused on ebapiisavad.
 
Kui teil on tõsiseid allergiaid või spetsiaalne dieet, mida soovite puhkusel jälgida, palume teil kirjeldada oma allergiat / dieeti nii täpselt kui võimalik, soovitavalt näidetega, mida saab süüa ja mida ei saa süüa ja soovitavalt inglise keeles, et saaksime teie soovi edasi anda. See väldib arusaamatusi ja segadust, mis on tingitud tõlkevigadest. Näiteks laktoosivaba dieet ole sama mis piimavaba toitumine ja inimesed  (reisibürood, hotelli administraatorid, broneerimiskäitlejad), kes seda informatsiooni edasi annavad, võivad kergesti laktoosivaba dieedi piimavabaks muuta.
 
Mõnes hotellis on väga piiratud arv nn. allergiavabu tube, kus ei ole vaipkatteid. Olge spetsiifilised selle kohta, mida te palute. 
 
Kui teie erisoov on tingimusteta, veenduge, et meie klienditeenindus on saadaval enne broneerimist, sest me ei saa garanteerida, et hotellid suudavad teie soovidele vastata.
 
Hotellile saabumisel saate oma soovi nii vastuvõtu ja vajadusel kokkadega arutada.