Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Muudatused ja tühistamised (nime- ja reisi aegade, lendude või hotelli tühistamised ja muutused)Tagasi kategooriate juurde
Millistes olukordades on võimalik reisi muuta või tühistada ja kui palju see maksab.

Asi, mida tuleb meeles pidada kui teete oma broneeringus iseseisvalt muutusi

 

Kui muudate nimesid või lennukuupäevi lennuettevõtja või hotelliga otse, siis kindlasti teavitage meid kõikidest muutustest. Siis saame teha korrektuurid autorendi ja lennujaama transfeeri tellimustes ja / või kõigi teenuseosutajate andmetes.

Ma abiellusin ja muutsin oma perekonnanime. Nüüd peaks muutma oma nime ka lennupiletil.

 

Palju õnne!
 
Me soovitame siiski, et te muudate oma nime pärast reisi, sest kõik lennuettevõtjad ei nõustu nime muutmisega, isegi lisatasu eest. Nime muutmine võib seega kaasa tuua uue pileti ostmise. Reeglid erinevad aga lennufirmade kaupa.
 
Kui aga olete juba teinud ametliku nimevahetuse, kui lennuettevõtja lubab muudatust teha, vajavad nad inglise keelset sertifikaati, mis näitab ka teie vana perekonnanime. Nime muutmisega võib minna päris palju aega.

Lennud: nime ja lennukuupäeva muutus

 

Kuigi lennuettevõtjad ei luba tühistamist, siis muutusi lubavad nad siiski, kuid harva. Siin on mõned erandid:

 
- Norwegian, Wizzair, Easyjetil ja Ryanairil on lubatud lisatasu eest nime ja lennukuupäeva muutus! Täpseid hindu saab küsida otse lennuettevõtjalt. Lennukuupäevade muutuste osas tuleb meeles pidada, et kui lennuettevõtja lubab lennukuupäeva muutmist lisatasu eest, siis lisanduvad lisaks käsitluslkuludele (tavaliselt 55-80 eurot / suund / inimene) võetakse uue ja vana piletihinna erinevus, kui uus kuupäev on kallim. Vajaduse korral aitab meie klienditeenindus teid nime ja lennukuupäeva muutusega, kui te ei suuda lennufirmaga otse ühendust võtta või kui lennuettevõtja soovib, et muudatus peab toimuma reisibüroo kaudu (sel juhul võib tekkida lisakulusid või muudatuse kulud võivad erineda lennuettevõtja esitatud kuludest).
- Finnair ja airBaltic ei luba nime või lennukuupäeva muutmist, välja arvatud teatud kallimad (nt äri) piletiklassid, kuid me ei müü neid oma puhkusepakettidel.
- Teiste lennuettevõtjate puhul kontrollige / küsige tingimusi iga juhtumi puhul eraldi.

 

Lennu või hotelli tühistamine

 

Lisateavet muudatuste ja tühistamise tingimuste kohta saate aadressilt:

https://www.top10reisipakkumised.com/info/terms-and-conditions.aspx

 

Lennu tühistamine
 
Pakettreiside üldine rusikareegel on see, et kui pakett sisaldab lende, on peaaegu kõikidel lennuettevõtjatel võimatu tühistada ilma lisatasuta ning enamikul juhtudel ei saa neid üldse tühistada. Teisisõnu, kui soovite reisi tühistada, ei anta reisi eest tagasimakseid. Need reeglid on lennuettevõtjate kehtestatud reeglid, mida ka reisibürood peavad järgima.

Nime- ja majutuse kuupäeva muudatus hotellis.

 

Muutuste ja tühistamise tingimuste kohta saate lugeda aadressilt:

https://www.top10reisipakkumised.com/info/terms-and-conditions.aspx

Hotellide puhul on muutuste tingimused lennuettevõtjatest üldiselt paindlikumad. Nime ja majutuskuupäeva ei saa siiski muuta pärast tasuta tühistamise maksimumpiirangu saabumist. Nimede muutmine on tavaliselt lihtsam ja mõnikord võimalik isegi kuni reisimise kuupäevani, kui ainult üks reisikaaslaste liikmetest muutub, eriti kui peamine reisija, kelle nime hotell on reserveerinud, reisib endiselt. Kui peamine reisija muutub, siis tuleb muudatused teha ametlikult õigeaegselt vastavalt hotelli poolt kehtestatud tühistamis tingimustele.

Eriolukorrad, kus nime muutmine (lisatasuta või lisatasu eest) on võimalik ka siis, kui mõnel muul juhul ei ole see lubatud.

 

Perekonnanime muutus abiellumisel
 
Lennuettevõtjad lubavad tavaliselt muuta lennupileti nime, kui see on tingitud ametlikust nimevahetusest. Pange tähele, et selline muutus ei ole alati tasuta ja selleks peab lennuettevõtjale saatma inglise keele tunnistuse nime muutuse kohta, kust näeb ka enne abiellumist olevat perekonnanime. Nime muutmiseks kulub palju aega. Soovitame, et kui te olete juba reisi broneerinud ja siis abiellute, ei muudetaks nime enne reisi lõppu. See on lihtsam ja taskukohasem.
 
 
Eesnimi või perekonnanimi on sisestatud vales järjekorras
 
Lennutööstuses on kirjutamata tava, et kui nimes on maksimaalselt 3 kirjaviga (kolm tähte valesti), ei takista see reisimist, kui nimi on veel äratuntav ja seda ei saa segi ajada teise isikuga. Nii näiteks ei põhjusta Matti Mtti või Matt probleeme. Selle asemel võib nimi Tiia, mis on kirjutatud ainult T-tähega, tekitada probleeme ja nõuda nime muutmist, sest T võib viidata mis tahes nimele, mis algab T tähega. Oletame, et kui kirjaviga on maksimaalselt 3 tähte ja nime ei saa segi ajada teise nimega, ei ole seda vaja muuta. See muutuks ainult mittevajalikuks nimevahetusmaksuks. Kui viga on suur, näiteks olete kirjutanud isiku hüüdnime Pena Pert'i asemel, siis tuleb nimi muuta ja maksta lennuettevõtja poolt nõutav nime muutmise tasu, kui see on üldiselt võimalik. Vales järjekorras kirjutatud eesnimed ja perekonnanimed ei takista tavaliselt reisimist isegi siis, kui lennuettevõtja seda ütleb, kuid soovitame võtta ühendust lennuettevõtjaga, kui leiate selle vea kohe pärast broneerimist. Ilmselt suudavad nad nime ilma kuludeta parandada. Kui aga nime ei muudeta, siis lennule registreerides (check in) peate broneeringu leidmiseks sisestama "perekonnanimi" väljale oma eesnime.

 

Eriolukorrad, kus tasuta tühistamine ja tühistamiskuludega tühistamine on võimalik ka siis, kui reisitingimused seda ei luba.

 
 
Haigestumine
 
 
Haigestumine ja arstitõend lendamise keelu kohta ei ole tasuta tühistamise põhjuseks. Üldiselt nii arvatakse, aga me tuletame meelde, et sel eesmärgil müüakse turismikindlustust, mis katab kliendi riski haigestuda enne reisi või reisi ajal. Kui reis tühistatakse tervislikel põhjustel, siis kirjutame taotluse korral kindlustusseltsile tõendi, milles täpsustatakse, millist reisi osa võidakse saada tagasimaksena ja millist  mitte, nii et klient saab taotleda ülejäänut reisi kindlustusest.
 
 
Surm
 
Lennupileti tagastamist võib õigustada ainult reisija surm, kuid see sõltub ka lennuettevõtjast. Tagasimaksete puhul tuleb nõude juurde lisada inglise keele tunnistus. Pange tähele, et hotellid ei tee surma korral erandeid nende tagastamispoliitikast, vaid kehtib hotelli tavapärane tühistamis- ja tagastamispoliitika (ülalpool).
 
 
Kliendi vead, topelt broneering, vale kuupäevaga broneerimine jne.
 
Põhimõtteliselt vastutab klient ise oma broneerimisvigade eest. Pärast broneeringu tegemist on mitu korda, enne broneeringu lõplikku kinnitamist ja tasumist, võimalik kontrollida reisijate nimesid, sünnikuupäevi, sõiduaegu, lennutrajektoori, lennugraafikuid ja muud teavet, nii et kui viga ilmneb sellest hoolimata, on see enamasti tingitud kliendi enda teadmatusest. Kuna lennu- ja hotellibroneeringuid käsitletakse täna automatiseeritult ning lennupiletid kirjutatakse pärast makse saamist välja automaatselt ja lennuettevõtjad ei luba piletil muudatusi teha, võivad vead olla kallid. Seetõttu ei saa ebaõigele päevale või valele nimele reserveeritud pileteid tühistada ja halvimal juhul ei saa neid isegi lisatasu eest muuta.
 
Teatud olukordades võib piletid tühistada, kui viga avastatakse piisavalt kiiresti. Näiteks, kui olete ühel või teisel põhjusel teinud topelt broneering (nt valides ostukorvi kaks identset toodet, sama reisi samal ajal, samade isikute jaoks), on pika protsessi tulemusena sageli võimalik topelt broneeringut tühistada ilma kuludeta või väikeste käitlemiskuludega. Teine levinud viga on kirjutada sama nimi mõlemale reisija nimele. Isegi sellistes olukordades on mõnikord võimalik loobuda teise piletist,  kui reageerite veale võimalikult kiiresti.
Valele päevale tehtud broneeringut ei peeta veaks ja broneeringut on peaaegu võimatu ilma lisatasudeta muuta.
 
Kui leiate oma broneeringus vea, helistage kõigepealt reisibüroole ja kui te ei ole reisibürooga kohe ühendust võtnud, proovige helistada lennufirmale ja nõuda tehtud broneeringu muutmist või tühistada broneering täielikult. Reisikorraldajana ei saa me võtta vastutust, kui te ei võta kohe vea leidmisel meiega ühendust, kuid kui olete lennufirma suhtes proaktiivne, siis parandate oma võimalusi parandada viga võimalikult väikeste kuludega. Kui aga teete vahetuse otse lennufirma klienditeeninduse kaudu, pidage meeles, et see muudatus ei tule meile automaatselt üle ning muudatust ei kohaldata hotelli broneeringu suhtes, nii et kui te olete pakettreisil, tuleb kõik ise tehtud muudatused meile edastada, et saaksime teha samad muudatused hotelli broneeringutes ja võimaluse korral ka lennujaamatranspordi või auto rentimise logistikas.