Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Turismimaksud ja linnamaksud (makstakse sihtkohas, ei sisaldu reisi hinnas)Tagasi kategooriate juurde
Mitmetes linnades ja sihtkohtades on kohalikud omavalitsused teatanud, et külastajatel tuleb ööbimise eest maksta eraldi turismimaks, sõltuvalt majutuse tasemest ja viibimise kestvusest (umbes 0,50 € - 7 € / öö - keskmiselt 2 € / öö) Neid makse ei saa tellimise ajal eelnevalt tasuda vaid makstakse sihtkoha hotellile. Paljud sihtkohad ei võta aga turistimaksu üldse. Kahjuks on täpset turismimaksu summat võimatu ette ennustada, sest on nii palju omavalitsusi ja linnu. Maksumäärad muutuvad nii tihti ja mõnikord (harvem) loobutakse maksust, et soodustada turismi.

Turismimaksud linna ja sihtkoha järgi

Abu Dhabi
Abu Dhabi ametivõimud on teatanud, et alates 01.06.2016 tuleb kõigi reisijatel, kes viibivad kõikidel sihtkohtadel, tasuda turismimaksu ja turismitasu ning kohaliku omavalitsuse tasu. Turismimaks on 10-20 AED (2,50 EUR - 5,50 EUR) / tuba / öö, sõltuvalt hotelli reitingust. Kohalik maks on umbes 4 eurot toa kohta öö kohta. Neid makse ei saa tasuda reisi alguses enne reisi, vaid need tasutakse alati asjaomases hotellis.
 
 
Amsterdam
Ametivõimud on öelnud, et kõik linnas viibivad reisijad maksavad väljaregistreerimise ajal turismimaksu, maksimaalselt 5% majutuskohast / ööst, sõltuvalt hotelli reitingust. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi hinda reisi eest, kuid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
 
Barcelona
Barcelona linnavalitsus on teatanud, et kõigi linnas viibivatel reisijatel tuleb maksta linnamaksu, sõltuvalt hotelli reitingust: 0,75 kuni 2,50 € / in / öö (maksimaalselt 7 ööd). Maks ei kehti alla 16-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid tasutakse alati hotellist väljaregistreerimise ajal. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
 
Berlin
Berliini linnavalitsus on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatel tuleb lahkumisel tasuda turismimaks 4-5 € / in / öö. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
 
Bologna
Bologna linnavalitsus on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatel tuleb lahkumisel tasuda turismimaks 1-4 € / in / öö. Maks ei kehti alla 14-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
 
Cefalu / Sitsiilia
Cefalu linnavalitsus on teatanud, et kõigi linnas viibivate reisijate (kuni 10 ööd) eest tuleb maksta linnamaksu 1 eurot inimese kohta öö kohta. Maks ei kehti alla 10-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid tasutakse alati hotelli juures väljaregistreerimise ajal. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Costa del Sol (Malaga, Fuengirola, Marbella)
Selles valdkonnas ei võeta turismimaksu
 
Dubai
Dubai ja Ras el Khaimah ametivõimud on teatanud, et kõik külastajad, kes peatuvad sihtkohtades, maksavad väljaregistreerimisel turismimaks 10-20 AED (2,50 EUR - 5,50 eurot toa / öö kohta). Näiteks kaheses toas tasutakse mõlema ruumi eest. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Maks ei kehti teiste AÜE sihtkohtade, näiteks Fujeirahi suhtes. (Abu Dhabi enda maksud, vt eespool)
 
Firenze
Firenze linnavalitsused on teatanud, et kõik Firenze linnas viibivad reisijad maksavad sõltuvalt hotelli hinnangust turistimaksu 2–5 eurot inimese kohta öö kohta. Maks ei kehti alla 2-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Giardini-Naxos
Giardini-Naxose ametivõimud on teatanud, et kõigi selles piirkonnas viibivate reisijate eest tuleb maksta turismimaks (linnamaksu) 2 kuni 4 € / in / öö (kuni 10 ööd). Maks ei kehti alla 10-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati hotellist väljaregistreerimise ajal. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Hamburg
Turismimaks, mille suurus on 3-6 eurot / inimene / öö, sõltub hotelli tasemest eraldi kõigist Hamburgi linnas viibivatest reisijatest.
Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel.
 
Krakow
Krakowi ametiasutused on teatanud, et sisseregistreerimisel tuleb kõigil linnas viibivatel reisijatel maksta turismimaks 0,5 eurot inimese kohta öö kohta. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Horvaatia
Horvaatia ametivõimud on teatanud, et kõigile hotellides ja apartementides viibivatele reisijatele maksustatakse väljaregistreerimise ajal turismimaks 7 eurot inimese kohta öö kohta ja 4 eurot iga 12-18-aastase inimese kohta. inimene / öö. Maks ei kehti alla 12-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Lissaboni
Alates 01.01.2016 tasutakse kõigil Lissabonis asuvatel turistidel turismimaks kuni 1 eurot inimese kohta öö kohta. Maks kehtib siiski kuni 7 järjestikust ööd ja seda ei kohaldata alla 13-aastaste laste eest. Maksu ei kohaldata Cascais või Estoril hotellides. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel.
 
Malta
Malta ametiasutused on teatanud, et saarel kehtestatakse 1. juunil 2016 turismimaks. Maksu suurus varieerub vastavalt hotelli hinnangule, umbes 0,50-5,00 eurot / inimene / öö. Maks ei kehti alla 18-aastastele isikutele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Milano
Milano linnavalitsus on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatelt nõutakse turismimaksuga 2-5 € / in / öö, sõltuvalt hotelli reitingust. Maks ei kehti alla 18-aastastele inimestele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Nizza
Nizza linn on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatelt nõutakse väljumisel turistimaksu vahemikus 1 kuni 3 € / inimene / öö. Maks ei kehti alla 18-aastastele inimestele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata. Hotellid vajavad seal sageli sularahamakset. 
 
Cannes
Cannes'i linnavalitsused on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatelt nõutakse turismimaksu 1,50 € / in / öö, sõltuvalt hotelli reitingust. Maks ei kehti alla 12-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata. Hotellid vajavad seal sageli sularahamakset. 
 
Antibes / Juan Les Pins
Ametiasutused on märkinud, et piirkonnas viibivatele reisijatele kehtib väljamaksmisel turistimaks, mis on vahemikus 1 kuni 4 € / inimene / öö. Maks ei kehti alla 18-aastastele inimestele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata. Hotellid vajavad seal sageli sularahamakset. 
 
Pariis
Pariisi linnavõimud on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatelt nõutakse turismimaksuga 2-4 eurot / inimene / öö, sõltuvalt hotelli reitingust. Maks ei kehti alla 12-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata. Hotellid vajavad seal sageli sularahamakset. 
 
Rooma
Rooma linnavõimud on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatelt võetakse sõltuvalt hotelli reitingust maksimaalselt 10 ööks turismimaks 4-7 € / in / öö. Maks ei kehti alla 11-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati kohapeal väljaregistreerimisel. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata. 
 
Amalfi rannik / Sorrento
Neile, kes reisivad Amalfi rannikule
Sorrento ametiasutused on öelnud, et kõik piirkonna turistid peavad maksma eraldi linnamaksu. Makse ei ole võimalik reisibüroo kaudu ette maksta ja seda ei saa lisada broneeritud reisi hinnale. Makse põhineb hotelli hinnal ja see on 1-2 € / in / öö. Maksu kohaldatakse ainult neile, kes on alates 18-aastane ja kes maksavad korraga kuni 7 ööd. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
Capril on ka turismimaks, mida makstakse otse hotellile. Maks on tasuline maksimaalselt 5 ööd ja kehtib kõigile üle 10-aastastele reisijatele. Sõltuvalt hotelli tasemest on maksumäär 3-5 eurot / inimene / öö. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Taormina
Taormina ametivõimud on teatanud, et kõigi selles piirkonnas viibivatel reisijatel tuleb maksta turismimaks (linnamaks) 1,50–2,50 eurot / inimene / öö (kuni 10 ööd). Maks ei kehti alla 12-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid see tasutakse alati hotellist väljaregistreerimise ajal. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Veneetsia
Veneetsia linn on teatanud, et kõigil linnas viibivatel reisijatelt nõutakse turismimaksu 1-5 € / in / öö, sõltuvalt hotelli reitingust. Maks ei kehti alla 10-aastastele lastele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis (sularahas). Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.
 
Verona
Verona linnavalitsus on teatanud, et alates 01.09.2013 tuleb kõigil linnas viibivatel reisijatel maksta 0,50–1,10 € / in / öö turismimaks sõltuvalt hotelli reitingust. Maks ei kehti alla 15-aastastele või üle 75-aastastele isikutele. Seda maksu ei saa tasuda enne reisi, vaid makse tehakse alati asjaomases hotellis. Muudatused on võimalikud ilma ette teatamata.