Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Hinnad ja mida tähendab: Hind alatesTagasi kategooriate juurde

Kas reisipakkumiste kalendri hinnad on ajakohased?

Kalender mäletab teiste külastajate viimaseid otsingutulemusi. Hinnad on seega soovituslikud (nagu on loetletud kalendri all) ja ei ole alati täpsed, sest kalendris kuvatav hind on sama värske kui sama päeva ja marsruudi uusim otsingutulemus. Kui tehakse palju hinna otsinguid, siis on hinnad adekvaatsed, sest nad ei aegu. Kuid kui selle pakkumise hinnakalendrit ei klõpsata palju, võivad hinnad mõnikord aeguda ja palju muutuda. Võib juhtuda, et pärast viimaseid otsingutulemusi on hinnad muutunud. Kalendril olevat kuupäeva klõpsates saate 100% ajakohase hinna.

Seega on kalendri eesmärk muuta odavaim reisipäev kergemini leitavaks, soovituslikeks hindadeks olgu need olid 100% ajakohased või mitte. Tehnoloogia ei ole veel suuteline säilitama kalendris 100% ajakohaseid hindu, kuid arvame, et tänase tehnoloogiaga saame näidata kalendris hindu, mis peavad 90% paika.
 
Üksi reisijad!
Pane tähele, et kalender mäletab hindu, kui kaks inimest reisivad koos ja jagavad sama tuba. Kui olete valinud ühe inimese ja klõpsate kalendri, et värskendada päeva hinda ja kättesaadavust, põrkub hind paratamatult, sest ühe inimese reisi hins on tavaliselt kallimad.
 

Kas pakettide hinnad võivad muutuda?

Jah. Kuigi pakkumishinnad põhinevad individuaalselt läbiräägitud kampaaniahindadel, on meie lepingud lennuettevõtjate ja hotellidega sageli seatud miinimum- ja maksimumkvoot, mille kohaselt arvutab süsteem lõplikud hinnad korraga ühel broneeringul.

Eelkõige mõjutab hinnamuutus lennu + hotelli pakette seoses lennuettevõtjate poolt antud kvootidega ja mitmetasandilistest hindade tabelitega. Mõnikord saavad madalaima hinna paar esimest tellijat ja järgmised tellijad peavad maksma veidi kõrgema hinna. Ainult hotelli hinnad on mõnevõrra stabiilsemad, kuid kättesaadavus ja hinnakvoodid võivad samuti erineda. Mõnel juhul konkureerib meie süsteem samal ajal reaalajas samal lennuliinil tegutsevate lennuettevõtjatega, kui üks lennuettevõtja võib pakkuda paremat hinda kui teine, mis mõjutab jällegi paketi lõpphinda.
 
 
Parim hind on tagatud, kui broneerite kohe, kui kampaania algab.

Mida tähendab: Hind alates

Turunduses teatame alati "Hind alates". See tähendab seda, et broneeritava reisi müügiperioodil on saadaval vähemalt mõned alghinnad. Lisaks on hinnad näidatud nii, et see on inimese kohta, kui kahel inimesel on sama tuba. Enamasti on üksinda reisiva reisija hind reklaamitust kõrgem.

Reisi müügiperioodi jooksul võivad hinnad palju muutuda. Reisimine on kõrghooajal tavaliselt kallim (näiteks kõige kallim onLõuna-Euroopa mereäärsetes kuurortides juuli ja august, aga näiteks Kanaarisaartel on hind kallis jõulude ajal, aastavahetusel ja veebruaris) ja odavam madalamal hooajal. Hind sõltub ka sellest, kui vara enne väljumist te reisi ostsite. Tavaliselt on hind kõige kallim just enne väljumist nn. viimase hetke pakkumised, sest kui lennul on vaid mõned vabad kohad, võivad lennuettevõtjad nõuda nende kohtade eest kõrgemat hinda. Kõige odavamad on reisipaketid tavaliselt rohkem kui 6 kuud enne väljumist,  sest siis on lennupiletite hinnad veel madalad ja paljud hotellid annavad meile allahindlust varakult broneerimisel, muutes kampaania hinnad isegi odavamaks.