Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Probleem - Olen lennujaama ega leia oma autojuhti / transfeeri bussi / autorendi kontoritTagasi kategooriate juurde

Probleem - Olen lennujaama ega leia oma autojuhti / transfeeri bussi / autorendi kontorit

Alusta sellega, et loe juhiseid meie poolt saadetud lennujaamatranspordi voucherist. See saadetakse sulle 2 - 3 päeva enne reisi algust sellele meili aadressile, mida broneeringu tegemisel kasutasid. Prindi see enne reisi välja, siis on see tähtis info kohe käepärast võtta. Kui sa ei ole seda voucherit saanud, siis vaata rämpsposti või Gmaili pakkumiste kausta, kas võib see äkki seal olla.

Enamjaolt on sihtkohal määratud kohtumispaik, näiteks teenusepakkuja teeninduspunkt, kuhu tuleb saabumisel registreerida. 

Autorendiettevõtted asuvad aga enamasti lennujaama terminalis, neile määratud alal või on nad korraldanud transporditeenuse terminali lähedal asuvasse kontorisse.

Mõnes kohas ootab sind juht sildiga, millel on kas transpordifirma nimi või sinu nimi.

Kui sa ei leia vastust juhistest hoolimata, helista juhistes leiduvale teenusepakkuja hädaabinumbrile. Kui hädaabinumbrile ei vastata, proovige hiljem uuesti, kuna teenusepakkuja võib olla ülekoormatud või nad ei saa sellel hetkel vastata. Kui sa ei saa mingil põhjusel teenusepakkujaga ühendust võtta, võta palun ühendust meie klienditeeninduse osakonnaga või küsige teavet lennujaama informatsioonist, kuna nemad võivad sind samuti suunata.

Kui oled juba lennuväljal ja sa ei usu, et oleksid lennujaamatranspordi voucherit saanud või ei ole sa seda leidnud rämpspostist ning sa ei saa kellegagi ühendust, alles siis tee nii:

1. Võta takso / avalik buss või küsige lennujaama infost teavet, kas sihtkoha pääseb ka ilma taksota *

* Proovige võimaluste ja mõistlikkuse piires minimeerida kulusid, sest praegu on raske hinnata, kes on vea teinud. Kui viga on reisibürool / veoteenuse pakkujal, siis maksavad nad kulud. Kuid kui viga on reisija hooletuses (nt. sa pole lugenud dokumente, mis tagavad reisi edukuse) või teed liiga kiire otsuse hüpata järgmisele taksole ootamata piisavalt kaua või sa pole üldse helistanud hädaabinumbrile), siis taksosõitu ei hüvitata.

2. Küsi bussijuhilt / ettevõttelt või taksost kviitungit, mis näitab väljumisaega, hinda ja marsruuti. Kui sa ei saa kviitungit, paluge juhil kirjutada teave kasvõi ajalehe küljele või salvestada video. Ükski reisibüroo ega transporditeenuse osutaja ei maksa taksosõite, mille kohta pole tõendeid.

3. Võimaluse korral pildista paar fotod, nii et fotokaamera salvestab pildiandmete asukoha ja aja, mille kaudu saame näidata transpordiettevõttele, et olete õigel ajal kohal olnud. Või võtke teise tunnistaja ütlus, nt hotelli või lennujaama ohvitseri poolt. Nii saab vabaneda ebameeldivatest tõlgenduserinevustest, kui transporditeenuse osutaja ütleb ühte ja klient teist :). 

4. Salvesta ka telefoni logid, näiteks kõnede katsed, kust näeme millal ja mitu korda olete püüdnud helistada hädaabinumbrile.

Loodame, et kõik toimib suurepäraselt ja me ei taha, et need juhised sind hirmutaksid, vaid tegutsedes õieti saab isegi probleemse olukorra veel kenasti päästa. Me võtame palju telefonikõnesid klientidelt, kes ei ole ühel või teisel põhjusel täpselt transpordi juhendit lugenud või on voucher rämpsposti jõudnud, aga keda oleme veel lennujaams nõuetekohaselt  aidata. Aga me ei ole siin terve öö, nii et kui meiega ei saa ühendust võtta ja halvim juhtub, loodame, et see juhend on kasulik.