Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Lennupiletid ja check-inTagasi kategooriate juurde

Lennupiletid ja check-in

Me ei saada sulle lennupileteid.
Kontrolli lihtsalt kõigepealt lennufirma nime ja järgi alltoodud juhiseid.
TÄHELEPANU: Check-in on kõige parem teha lennufirma kodulehel, sest lennufirmad võivad nõuda lisatasu, kui check-in tehakse lennujaamas!
Istmekohad on kõigilt lennuettevõtjatelt tasuta, kuid kui soovid ise istekohta mõjutada, müüvad paljud lennufirmad neid, kui tasulist lisateenust.
 
Lennule registreerumiseks vajate reisidokumendis näidatud lennufirma broneerimiskoodi (tavaliselt on see reisidokumendi allosas). Check-in võib toimuda kas lennujaamas lahkumise päeval või lennufirma veebilehel.
 
Online chek-in lingid erinevatele lennufirmadele: * 
 
http://www.ryanair.com/fi/manage-your-booking/ - TÄHELEPANU: Ryanairin lendudele soovitame kindlasti teha check-in nende kodulehelt, sest kui te ise pileteid välja ei trüki, maksavab nende välja trükkimine lennujaamas 50 € lisatasuna reisija kohta.
https://wizzair.com/en-GB/useful_information/web_check-in - TÄHELEPANU: On soovitav teha lennule check-in interneti kaudu, sest check-in lennujaamas on tasuline.
https://airbaltic.com/en/check-in - TÄHELEPANU: On soovitav teha lennule check-in interneti kaudu, sest check-in lennujaamas on tasuline.
http://www.turkishairlines.com/en-fi/ - TÄHELEPANU: Turkish airlinesi uuendatud lehel ei pruugi check-in õnnestuda. Sellisel kasuta lehekülje allpool olevat nuppu "Revert to old version".
 
* Kui sinu lennufirmat siin ei ole ja sa ei leia nende kodulehte, siis aitab meie klienditeenindus sind rõõmuga!