Korduma Kippuvad Küsimused - Top 10 Reisipakkumised

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Lennujaama transfeerTagasi kategooriate juurde

Lennujaama transfeer ja kas see kuulub mu reisipaketti?

See, kas lennujaama transfeer kuulub reisipaketti, oleneb ostetud paketist ja sihtkohast. Seega vaadake paketi jaotist "Paketti kuulub", et näha, kas lennujaama transfeer on hinna sees või on sellel lisatasu.
 
Konkreetsed juhised kõigile lennujaama transfeeridele:
Me saadame transfeeri voucheri (või üksikasjalikud juhised) e-posti teel umbes 2-3 päeva enne väljumist. Vaadake oma e-posti.
Voucher peab olema välja prinditud ja reisil kaasas. Kui Te ei ole mingil põhjusel saanud oma voucherit  enne reisi algust kätte, võtke meiega kohe ühendust.
 
Kliendi oma vastutus on enne reisimist lugeda hoolikalt läbi kokkusaamis koha info, kus transfeeri pakkuja Teid saabumisel ja tagasitulekul ootab. Me ei kompenseeri takso sõite ja muid lisakulusid, kui dokumentide puudumine toob kaasa lennujaama transfeeri mitte kasutamist või kui klient ei saa teabe puudumise tõttu hädaabiteenuste osutamiseks kohaliku teenusepakkujaga ühendust ning kaotab seega lennujaama transpordi võimaluse. 
Samuti ei vastuta me lennu hilinemisel põhjustatud probleemide eest. Enamik transferteenuse pakkujaid nõuab ka tagasisõidu kinnitamist 24–48 tundi enne tagasisõitu. Selle juhendi leiate transfeeri voucherist. Kui transfeer on hotelli korraldatud, saate hotelli vastuvõtust paluda tagasisõidu ajakava. Meie klienditeenindus aitab teid igasuguse transpordiga seotud küsimustes.
 
 
 
Oled jub lennujaamas ja ei leia oma transfeeri?  Palun mine tagasi kategooriate juurde ja leia küsimus Probleem - Olen lennujaama ega leia oma autojuhti / transfeeri bussi / autorendi kontorit.